Velkommen til gjensynsdager

Gjensynsdager for bussturene

 — 
Dette er dagene du kan komme til fjells og treffe igjen turkamerater og andre som har vært på tur med Hermon Reiser. Vi viser bilder fra turene mens vi mimrer og utveksler minner og historier.

GJENSYNSDAGER PÅ HERMON HØYFJELLSSENTER

med buss fra Sørlandet og Oslo
 

Møt igjen turkamerater og se glimt fra de andre turene med Hermon Reiser i 2025!

Velkommen til gjensynsdager

GJENSYNSDAGER PÅ HERMON
Alle som har vært på reise med Hermon Reiser i 2025 er hjertelig velkommen til gjensynsdager her på Hermon! Dette er dagene hvor du kan møte igjen turkamerater og bli kjent med andre som har vært på tur med Hermon Reiser i løpet av året. Vi viser bilder fra turene mens vi mimrer og utveksler minner og historier. Vi vil også gi en liten smakebit på hvilke turer vi tilbyr i 2026. 

Sammen koser vi oss med godt fellesskap, samlinger, hyggekvelder, tradisjonsrik mat, fantastisk natur og velvære i badelandet vårt. 

KJØR SELV ELLER VÆR MED BUSSEN
Denne uka tilbyr vi bussreise fra Sørlandet og Oslo med bussen vår, Gledessprederen. Du velger selv om du vil sitte på med bussen fra Sørlandet og Oslo eller om du vil kjøre hit selv. Om du kjører selv, kan du komme fra hvor som helst! 

MATGLEDE
Hos oss på Hermon er maten en stor del av opplevelsen. Vi serverer hjemmelaget, tradisjonsrik kost i vår flotte spisesal "Opplevelsen" med panoramautsikt utover fjellet, dalen og vannet.

TURER OG AKTIVITETER
Hermon ligger midt i den storslåtte Skarvheimen, og omgivelsene er perfekt for både rolige spaserturer og lengre fjellturer. Når vi ikke koser oss sammen, kan du utforske naturen på egenhånd. Vi har minigolf for dem som ønsker litt moro, og benker utendørs for de som ønsker å nyte solen. Badelandet vårt er åpent hver dag og tilbyr blant annet varmt boblebad, badstue, vannsklie, kanal og stupebasseng. Rekkverk ned i bassenget er også kommet på plass.

Velkommen til gjensynsdager

DAGSPROGRAM

Søndag: Ankomst til middag kl. 19.00. Velkomstsamling kl. 20.00.

Mandag og tirsdag:
Kl. 08.30-10.00 Frokost
Kl. 10.00 Morgensamling med ord for dagen
Kl. 13.30 Lunsj (middag)
Kl. 15.00-17.00 Vårt deilige badeland er åpent
Kl. 17.00 Tilbakeblikk i bilder fra flere av turene
Kl. 18.30 Middag  ( høstbuffe)
Kl. 20.00 Samling i salongen med hyggekveld, kaffe og kake.
( Tirsdag blir det middag kl. 13.30 og årets høstbuffè  kl. 18.30)     

Onsdag: Hjemreise med bussen etter en god frokost.    

 

BUSSENS REISERUTE 5. oktober

Kristiansand bussterminal Kl. 08.00
Grimstad Odden Senter Kl. 08.40
Arendal Kl. 09.00
Porsgrunn Bussterminal Kl. 11.20
Larvik Bussterminal Kl. 11.45
Drammen Bussterminal (bak First Hotel Ambassadeur) Kl. 13.00
Oslo, bussholdeplass utenfor Den Norske Opera, Operagata Kl. 13.45
Velkommen til gjensynsdager

PRISER

Pris inkl. helpensjon og badeland søndag-onsdag kr 2950,- pr. pers.

Enkeltromstillegg: kr 450,-

Buss tur/retur Hermon kr 550,- pr. pers.

VELKOMMEN TIL GLADE GJENSYNSDAGER I FJELLET!
 

Påmelding innen 16. september


RING 320 90 300

Gjensynsdager













Powered by Cornerstone